User talk:5.127.46.100

From Programação no MSX
Jump to navigation Jump to search

دیگر نیازی نیست نگران خروپف شبانه خود باشید با روش درمانی لیزر فوتونا شما می توانید به راحتی مشکل خروپف خود را برطرف کنید.این روش یک روش کاملاً غیر تهاجمی بدون درد بدون خونریزی و بدون عوارض جانبی می باشد. قبل از معرفی کامل این روش خوب است که اطلاعاتی را درباره خروپف کسب کنید. خروپف در افراد بالای ۲۵ سال در اثر شلی و افتادگی بافت سقف دهان ایجاد میشود.

در صورتیکه میزان شلی و افتادگی از حد معین بیشتر شود در هنگام خواب با شل شدن بیشتر عضلات سقف دهان و در نتیجه افزایش میزان افتادگی در هنگام عبور هوای دمی و بازدمی از دهان در اثر ارتعاش بافت سقف دهان صدای خروپف ایجاد میشود.

خروپف در اثر سر و صدایی که ایجاد می کند باعث سلب آرامش اطرافیان و بهم ریختن خواب شان میشود.

ولی مشکل اصلی در جای دیگر است به این ترتیب که خروپف به دلیل کاهش میزان و کیفیت خواب عمیق فرد باعث ایجاد خستگی و ضعف و همچنین عدم تمرکز و در موارد شدید تر باعث ایجاد تغییرات خلق و خو منجمله افسردگی میشود.

آپنه یا ایست تنفسی یکی از عوارض بسیار جدی و خطرناک خروپف می باشد. اگر در هنگام خواب نفس شما به مدت چند ثانیه و به صورت مکرر دچار ایست و توقف می شود و یا اگر شبها به دلیل تنگی نفس از خواب بلند می شوید احتمالاً دچار آپنه تنفسی شده اید برای اطمینان از اینکه شما دچار آپنه در هنگام خواب هستید یا نه می توانید تست خواب انجام دهید.

ایست تنفسی با کاهش میزان اکسیژن رسانی به اندام های حیاتی مثل قلب و مغز در طولانی مدت باعث

افزایش ریسک بیماری های قلبی عروقی می شود .

برخی از مشکلات می توانند باعث ایجاد مقاومت در برابر درمان خروپف بشوند و یا روند درمانی را به تعویق بیندازند. چاقی و اضافه وزن بیش از حد ، مصرف سیگار، الکل و دخانیات به مقدار زیاد، استرس و فشار کاری شدید و وجود آلرژیهای فصلی از عوامل تشدید کننده هستند.

از بیماری های همراه می توانیم به پرکاری و کم کاری تیروئید ، التهاب لوزه ها ، توده های گردنی و هر نوع بیماری که منجر به انسداد مجاری تنفسی و هوایی شود و همچنین پولیپ و انحراف بینی اشاره کرد.

برای درمان خروپف دو روش جراحی و لیزر وجود دارد در کنار جراحی و لیزر روش های فرعی نیز می توانند در کنترل خروپف موثر باشند. یکی از این روش ها استفاده از ماسک CPAP میباشد روش درمانی جراحی با وجود نتیجه دهی قابل قبول دارای عوارض جانبی درد خونریزی و دوره نقاهت طولانی میباشد به همین دلیل اکثریت افراد این روش را به عنوان روش حلقه درمانی انتخاب نمی کنند.

از طرفی استفاده از روش‌های جایگزین مانند ماسک های تنفسی و ایمپلنت‌های کامل در درمان دائمی تاثیرگذار نبوده و بیشتر در جهت کنترل علائم بیماری می باشد.به عنوان مثال استفاده از ماسکهای تنفسی یک روش دائمی صرفاً جهت جلوگیری از آپنه تنفسی می باشد و در برطرف سازی صدای خروپف و یا درمان این مشکل نقش چندانی ندارد.
اما با استفاده از لیزر فوتونا که مدرن ترین روش برای درمان خروپف می باشد شما می توانید به صورت کاملاً سرپایی بدون عوارض بدون درد بدون خونریزی و به صورت کاملاً ایمن در  طی ۵ الی ۷ جلسه به فواصل یک الی دو هفته مشکل خود را یکبار برای همیشه برطرف کنید.

در هر دو روش جراحی یا لیزرفوتونا تقریباً بعد از دوسال بازگشت مشکل دیده می‌شود. ولی این بازگشت کم تر از میزان افتادگی اولیه است . نهایتا با انجام یک جلسه لیزر به عنوان جلسه یادآور مجددا مشکل خروپف برطرف میشود. در روش جراحی دیگر قابلیت انجام درمان بعد از بازگشت افتادگی وجود ندارد. مرکز پوست و موی دکتر غلامی جزو اولین مراکزی است که درمان خروپف با لیزر فوتونا را انجام می دهد. این مرکز واقع در شهرتهران است .. برای اطلاع از جزییات بیش تر و یا دریافت مشاوره تخصصی رایگان برای درمان خروپف با لیزر فوتونا در مرکز پوست و موی دکتر غلامی کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.


This is the discussion page for an anonymous user who has not created an account yet, or who does not use it. We therefore have to use the numerical IP address to identify them. Such an IP address can be shared by several users. If you are an anonymous user and feel that irrelevant comments have been directed at you, please create an account or log in to avoid future confusion with other anonymous users.