User:45.136.153.58

From Programação no MSX
Jump to navigation Jump to search

موسیقی یا موسیقی که در ادبیات فارسی باستان نیز به عنوان اوز شناخته می شود فعالیت یا حرفه ای است که شامل صدا یا سکوت است. مولفه اصلی موسیقی + ملودی + هماهنگی و ریتم است که ملودی با کمک لحن صداها ایجاد می کند.

برای دانلود آهنگ های محسن ابراهیم زاده کلیک کنید

هنیه برگرفته از واژه فارسی هونیاک و واژه اوستایی هونواک است. هونواک از دو قسمت تشکیل شده است: هو (که به معنی خوب و خوب است) و تازه کار (که به معنی جدید است). کلمه موسیقی نیز از کلمه یونانی گرفته شده و از کلمه (6)) گرفته شده و از کلمه (6) گرفته شده است.

مهمترین عامل در وجود موسیقی فشار خون صدا و ریتم و همچنین هنر ابراز احساسات با کمک فشار خون است.

تعاریف مختلف موسیقی

نوازندگان باستانی و بزرگ گذشته تعاریف مختلفی به موسیقی اراen دادند که در زیر صحبت خواهیم کرد,: دانلود آهنگ جدید

ارسطو (فیلسوف یونان باستان) موسیقی را به عنوان یکی از شاخه های ریاضیات معرفی کرد و فیلسوفان اسلامی نظر او را مانند ابن سینا پذیرفتند که در کتاب خود به موسیقی اشاره کرد ریاضیات. ارسطو در جای دیگر میگوید موسیقی حکمتی است که روح انسان نمیتواند با کلمات بیان کند بنابراینen را در صداها نمایان میکند. افلاطون (دومین فیلسوف بزرگ): موسیقی یک افتخار اخلاقی است که روح به جهان می دهد و بال ها برای فکر کردن و پرش به تخیل است. و عشق به غم و شادی و زندگی برای همه چیز. موسیقی روح انسان را متناسب و هماهنگ می کند و استعداد پذیرش عدالت را در خود بیدار می کند. ابونسر فارابی: به گفته ابونسر فارابی (یکی از بزرگترین فلاسفه و دانشمندان ایرانی دوران اسلامی) موسیقی علمی برای شناسایی الخان است و شامل دو علم است: علوم موسیقی عملی و علوم موسیقی نظری. ابن سینا: در رابطه با ابن سینا (دکتر, ریاضیدان, و غیره., ستاره شناس, و غیره., فیزیکدان, و غیره., شیمیدان, و غیره., و غیره. موسیقی علمی و ریاضی است که در این کتاب چگونه از لحاظ سکوت و سازگاری عرضه شود و چگونه زمان بین جمله مورد بحث قرار می گیرد. بتهوون: بتهوون موسیقی یا موسیقی را بیش از هر علم یا فلسفه ای جلوه ای می داند. از نظر او موسیقی زبان قلب و روح بشریت و بزرگترین جلوه قران انسان است. بتهوون گفت: "جایی که کلمه متوقف می شود صحبت, موسیقی یخ." لوپدوفن: خاستگاه موسیقی با عهد عتیق مرتبط است. در حقیقت, در روزی که یک فرد قادر به بیان شادی و رنج خود را از طریق صدا برای دانلود ریمیکس بار بود, موسیقی به عنوان موسیقی مبدل شد.

ابن خردادبه (جغرافی دان, مورخ و نوازنده ایرانی): موسیقی است که در ساخت شما را خوشحال, رقص, در حال اجرا, عزادار و, علاوه بر این, درد و رنج. موسیقی باعث می شود ذهن مناقصه, مناقصه خلق و خوی, روح خوشحال, و قلب جسورانه و شاد.فرین در حکمت که موسیقی ایجاد کرده است. هگل (فیلسوف بزرگ): "اگر موسیقی متعلق به خودش باشد پس این اعماق زندگی درون یک شخص است موسیقی هنر خاصی از روح است و مستقیما روح را به خود جلب می کند. "تعریف موسیقی" می گوید که موسیقی من تنها وسیله لذت است, شنیدن امپراتوری روم, من می دانم, اما قلب و احساسات هیجان انگیز را بیدار می کند. موسیقی بزرگترین هنر است. موسیقی متعلق به قلب است و جایی که قلب وجود ندارد موسیقی وجود ندارد. نیچه: فیلسوف, شاعر, منتقد فرهنگی, فیلسوف بزرگ کلاسیک و فیلولوژیست, معتقد بودند که تمام پدیده های نمادین تنها در مقایسه با موسیقی. زندگی بدون موسیقی یک اشتباه بزرگ است.

موسیقی و زیبایی شناسی

سه نظریه زیبایی شناسی در رابطه با موسیقی وجود دارد:

موسیقی به عنوان زبان احساسات موسیقی به عنوان نمادی از احساسات جوهر موسیقی صدا و حرکت است.

برخی از پدیده های طبیعی, مانند سر و صدای باد, خش خش برگ درخت و موسیقی طبیعی. این نشان می دهد که موسیقی یک پدیده طبیعی است که در طبیعت انسان و در همه فرهنگ ها و جوامع وجود دارد.

تاریخچه زیبایی شناسی در موسیقی

موسیقی یا موسیقی توانایی برانگیختن احساسات را دارد و این بیش از دو هزار سال در سراسر جهان ثابت شده است. اما درک چگونگی بروز این احساسات در افراد کمی پیچیده به نظر می رسد. برخی از قدیمی ترین نظریه های غربی هنر را تقلیدی از ماهیت خدا می دانند. موسیقی نمی تواند اشکال و رنگ های طبیعت را توصیف کند اما نقش مهمی در تقلید صداها در جهان دارد. اما این غیر قابل درک, غیر تقلید فرمت هنری, که مجموعه ای از صداهای سیستماتیک است, فراهم می کند تجارب زیبایی شناختی خاصی است که در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار. دیدگاه ادیان در مورد موسیقی دین اسلام

برخی از فقهای اسلامی موسیقی مکروه یا حرام و همچنین music و له (به عنوان مثال شهاب الدین الحصامی و ابن ابی الدانیا) را اعلام کرده اند. ابن زیلا همچنین معتقد بود که موسیقی می تواند فرد را وادار به گناه کند. اما در عین حال موسیقی ابوحامد محمد غزالی و سماع قابل قبول تلقی می شود. در دین زرتشت

طبق برخی اسناد قبل از حمله اعراب به ایران زرتشتیان با اعدام های گروهی یا تک نفره قایقرانی می کردند. زرتشتیان معتقدند که خواندن نماز برای شما موثرتر است.

منبع : موزیک وب